Budowa domu

 

Style budowy i gusty są różne. Dzięki systemowi Thoma Holz100 dysponują Państwo (prawie) zupełną dowolnością w zakresie kreacji architektonicznej. Stabilne w formie elementy drewniane spełnią każdy wymóg: od prywatnego domu mieszkalnego budowanego w nowoczesnym standardzie energooszczędnym, aż po konstrukcje przemysłowe przeznaczone dla innowacyjnych i świadomych co do kosztów przedsiębiorstw.

Rozpiętość sufitów do 7 m (przy 500 kg/m2 oraz grubość sufitów wynosząca jedynie 25 cm), okrągłe i wielokątne okna, kształty drzwi i dachów gwarantowane poprzez dokładność frezowania przy użyciu maszyn CNC, bezproblemowa kompatybilność z elementami metalowymi, kamieniem, szkłem, ceramiką lub zwykła oddychająca powierzchnia ścian Holz100. Jednorodny materiał we wszystkich detalach połączeń -  dzięki technologii Holz100 architekci i inwestorzy odkryją nową swobodę indywidualnej kreacji.

Budowanie stało się bardziej niż kiedykolwiek wcześniej kwestią w pełni indywidualnych decyzji, a dom odzwierciedleniem własnej osobowości. Nigdy wcześniej nie było tak wiele różnorodnych trendów i stylów funkcjonujących obok siebie, nigdy nie było tak wielu różnych możliwości kreowania swojego bezpośredniego otoczenia, stworzenia przestrzeni dostosowanej do indywidualnych zainteresowań i przyzwyczajeń, jak również do prywatnych preferencji i szalonych pomysłów, które tworzą coś wyjątkowego.

 

 

Powrót
Jesteśmy partnerem:
Thoma
Copyright © 2013 Just Wood It         Created by Kreator Marki  Powered by XIDEMIA CMS